• Новак
Женски Секси V Вратот Без Ракави Фустан Лето Еднобојна Партија Плажа Лизга Фустани Мода Одмор Повик Лабава Здолниште

Женски Секси V Вратот Без Ракави Фустан Лето Еднобојна Партија Плажа Лизга Фустани Мода Одмор Повик Лабава Здолниште

Rating 
DEN 335.68

Достапност
Производот е достапен

Информации за производот : ლ (╹ ◡ ╹ ლ) добредојдовте Во Challyhope Store Size Големина Шема : ✿ Забелешка : Ние Се Обидуваме Најдобро да ви ги покажеме точните бои, но ве молиме љубезно прифатете некоја мала разлика во бојата предизвикана од различни монитори и светла. Size големина Прашање : ✿ П : јас вообичаено носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам? А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. ✿Мода појавување : ✿ Кога ќе го облечете ова здолниште, можете да одговарате на сите додатоци како што се високи потпетици, ѓердани, обетки итн. ✿Време на транспорт : Standard Стандардната испорака обично трае од 10 до 18 дена за испорака. Забрзаниот превоз обично трае 3-7 дена. ✿Услуга по Продажбата✿ : доколку имате некое прашање, слободно контактирајте не.(ако предметот има какво било прашање, можеме да ви испратиме ново бесплатно) ние никогаш нема да ве натераме да претрпите загуба во разумен опсег. Size : S==US : 4==UK : 8==EU : 34==Bust : 90cm/35.43"==Waist : 72-96cm/28.35-37.80"==Length : 96cm/37.80"Size : M==US : 6==UK : 10==EU : 36==Bust : 96cm/37.80"==Waist : 78-102cm/30.71-40.16"==Length : 97cm/38.19"Size : L==US : 8==UK : 12==EU : 38==Bust : 102cm/40.16"==Waist : 84-108cm/33.07-42.52"==Length : 98cm/38.58"Size : XL==US : 10==UK : 14==EU : 40==Bust : 108cm/42.52"==Waist : 90-114cm/35.43-44.88"==Length : 99cm/38.98 " ♛ ♛ ●летни Фустани за Жени 2022 Година Пар Со вашите омилени потпетици,чизми, сандали и ѓердан, мантил, кожени/тексас јакни и палта за да го комплетирате вашиот изглед! €émens секојдневен фустан макси фустан со ракави фустани со цевки кои кријат стомачни маснотии бебешки туш бохо фустани гроздобер 1920 ти 1950 ти чај должина партиски наметки замав матурска фустан топла розова дами обични фустани плажа колено должина црква фустани надвор од рамо чипка маица фустани мини вечер клубска облека кралски син фустан џемпер фустан. ♛ ♛●Свадбени Фустани За Гости За Жени : Азиска Стандардна големина, А не Големина на амазон. Затоа ви препорачуваме да изберете поголема големина од вообичаеното. 1-2 големини можат да бидат поудобни.елегантен фустан женски фустан за забава со кратки врвки женски елегантен за венчаница летен фустан женски фустан со туника фустан со женски летен топчест фустан до колена долга женска венчаница краток црн мини фустан коктел фустан женски долг елегантен фустан од блуза женски летен фустан од миди забава дами елегантен за свадбен краток фустан. ♛ ♛●Женски летни Фустани● : Модерни Ласкави собрани биста и собрани карактеристики на здолниште додадете малку пица и дајте му на фустанот личност. Тоа ви крие несовршености само право. Течен фустан од летна плажа без ремен за шпагети без грб ви го дава тој "грабнат" изглед. Ремените за шпагети што можете да ги прилагодите на вашата удобност - што е неверојатно. Одлично се вклопува околу рамената. Едноставен и елегантен дизајн, тоа е неопходност за секоја гардероба.И тоа е лесно да се грижи, Машина/ Рачно перење, не белилото.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката