• Новак
Дубљу Женска Возбудлива Капа Ракав Лабава Фит Карирани Кошули Фустан Со Странични Џебови За Раце

Дубљу Женска Возбудлива Капа Ракав Лабава Фит Карирани Кошули Фустан Со Странични Џебови За Раце

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Дубљу Женска Возбудлива Капа Ракав Лабава Фит Карирани Кошули Фустан Со 2 Странични Џебови За Раце. ЧУВСТВУВАЈТЕ СЕ СУПЕР УДОБНО. Дубљу Женскиот Секојдневен И Стилски Фустан Е квалитетен!. ТКАЕНИНА СО СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ и Мека, удобна и стилска специјализирана за дизајнот. Овој Премиум Фустан Со Плус Големина е удобен за носење и трендовски. РАЗНОВИДЕН Фустан. Основен Цврст Фустан со одлично истегнување за удобност. Овој Фустан е направен со лесен и мек материјал. Едноставно дизајн Фустан кој е основен и стилски. Фустан кој е многу компактен и секојдневен секојдневен дел од изјавата. Овој Страничен Џебен Фустан е цела сезона соодветен Лизгачки Мек Полиестерски Фустан. МОДЕЛ : CWDSD531 Машина Измијте Ладно Одделно / Закачете Суво. Стилска Белешка-Позајмете полирано чувство на вашата лежерна гардероба со Фустан Со Широки Карирани Кошули Со Капачиња Со Капачиња Со Двојни Женски Возбудувања. Удобна класика на која ќе се обраќате повторно и повторно, оваа кошула ви дава бескрајни опции за стилизирање. Големина и Боја – забележете Ја Табелата Со Големини. За боите, ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни. Сепак, поради дефинициите за следење на пиксели, може да биде различна боја што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. За било која големина и боја прашање, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние сме среќни да ви помогне да се најде најсоодветната големина и нудат бесплатна услуга за размена. За Секоја Пригода – Добијте прекрасни кошули на транспарентна пролет и лето . Погоден за секоја пригода како што се секојдневно носење, косплеј, канцеларија, секојдневен, забави, состаноци, униформа и многу повеќе!. Клиентите Се На Прво Место - цврсто стоиме зад квалитетот на нашите производи. Ако не сте целосно задоволни, контактирајте не и ние ќе ги исправиме работите. Кликнете На Копчето Додај Во Кошничка Сега!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката