• Новак
Женски Гаќи Дишечки Женски Невидливи Беспрекорни Бикини Долна Облека Половина Грб Покриеност Гаќи Црна Една Големина

Женски Гаќи Дишечки Женски Невидливи Беспрекорни Бикини Долна Облека Половина Грб Покриеност Гаќи Црна Една Големина

Rating 
DEN 227.04

Достапност
Производот е достапен

Женски Гаќи Дијамантска Решетка Танга Со Цврста Боја Транспарентен Моден Кардиган Т Панталони Женски Памучни Бикини Долна Облека Пакетсезона : Сите сезони. Пол : Женски. Стил : секојдневен, Моден. Материјал : Најлон. Тип На Шема : Цврста Боја. Метод на перење : рачно перење Во Ладна вода Тенок Дизајн На Ременот За Рамо, Многу Лесен. Транспарентен Дизајн На Отворање, Многу Мода. Дами Гаќи За Жени. Удобно И Беспрекорно. Костими за капење За Жени Бикини Краток. Лесна Најлонска Ткаенина што не чувствува. Ве Прави Супер Мода. Дами Гаќи За Жени. Фокусирајте се На Создавање Соодветна Долна Облека За Вас, Тоа е Толку Мода. Плус Големина Свила Долга Долна Облека Жени. ЛЕСНА НЕГА-Фрлете ги право во машината за перење на денот на перење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката