• Новак
Пјтеваве Накит За Тело Нараквици За Глуждот За Жени Позлатено Слоевито Срце Почетни Глуждови За Жени Тинејџерки

Пјтеваве Накит За Тело Нараквици За Глуждот За Жени Позлатено Слоевито Срце Почетни Глуждови За Жени Тинејџерки

Rating 
DEN 207.84

Достапност
Производот е достапен

За Големината : Единицата Со Кинеска Големина Е Различна Од големината НА САД, 1 инч=2,54 см; 10 инчи=25,4 см;Можете Да ја Процените Вистинската Големина Со Конверзија;Ве Молиме Проверете Ги Деталните информации Пред Нарачката.Ако Не Сте Сигурни Во Големината,Ве Молиме Испратете Ни Порака;Стоката Се Испраќа Од Соединетите Држави, А Пакетот Се Очекува Да Биде Примен За 7-15 Дена Нараквици За Жени Позлатени Вкусни Слоевити Срцеви Почетни Глуждови За Жени Тинејџеркикарактеристики : нараквици За Глуждот со иницијали, прилагодете го со почетниот на вашата сакана за да го направите подарок за да ја прославите вашата уникатна убов.ГОЛЕМИНА Прилагодливи почетна глуждот нараквица должина 8.5 2 продолжувач. Можете лесно да користите затворач за јастог за сами да ја прилагодите должината на нараквиците на глуждот. Почетна нараквица за глуждот изработена од 1 позлатена, никла и без олово, водоотпорна, никогаш нема да избледи, ' рѓа, дамка, кородира или ќе ја претвори кожата во зелена боја. ПОВОД глуждот е совршен додаток за летото, носете ги овие почетни глуждови во секоја пригода и бидете подготвени да блеснете! Почетната нараквица за глуждот е совршен подарок за вас или вашиот љубовник.По УСЛУГАТА Бесплатна размена или целосни пари назад во рок од 90 дена, ако не сте задоволни со почетната нараквица за глуждот. Слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања. Големина : 22,5 дебелина : 20гпакување Вклучува : 1х Глуждот Сите наши производи се изработени од висококвалитетни материјали, многу слатки, ви овозможуваат да го привлечете спротивниот пол наachенски забави и рејв забави. Убаво е да одговарате на различна стилска облека. Едноставен и класичен стил е погоден за различни прилики, без разлика дали станува збор за состанување, патување или излегување, тој е многу погоден за носење, а уникатниот стилски дизајн лесно се издвојува. Можете да го испратите на секој што ви се допаѓа како подарок. Уникатниот дизајн ќе ви помогне да изгледате пошармантно и сјајно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката