• Новак
Искривување Жени Прилагодливи градници Со Целосна Покриеност

Искривување Жени Прилагодливи градници Со Целосна Покриеност

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Искривување На Женскиот Грб Помазен Градник Со Долна Жица Целосна покриеност флексибилен грб за измазнување и удобност. Широките ремени за удобност остануваат на своето место. Руно поставата за скромност покриеност. Централно-предниот дизајн овозможува слобода на движење. 78% Најлон / 22% Спандекс Ексклузивно за декорација. 42ДДД. Муди Мав. Жени. Искривување. Прилагодлив. Целосна Покриеност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката