• Новак
Вивиањо Хд Женски Градници Клиренс Плус Големина Женска Везена Сјајна Удобна Градник За Дишење Долна Облека Без Бандажи Флеш Зема Розова Боја

Вивиањо Хд Женски Градници Клиренс Плус Големина Женска Везена Сјајна Удобна Градник За Дишење Долна Облека Без Бандажи Флеш

Rating 
DEN 271.68

Достапност
Производот е достапен

Женска Извезена Сјајна Удобна Градник За Дишење Долна Облека Без Бандажи карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, исто така неповторливо секси. 4.Ве прават супер секси и заводливи. 5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. Сезона : четири сезонски пол : Женски Повод : мода, секојдневен материјал : памук како да се мие : рачно перење што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Долна Облека Големина : С Големина. : Мала Чаша : 36/80БЦ САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 76-79см/29.92-31.10 "Под Биста : 71-73см/27.95-28.74". Големина : М Големина. : Средна Чаша : 38/85БЦ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 79-82см/31.10-32.28 "Под Биста : 73-76см/28.74-29.92". Големина : Л Големина. : Голема Чаша : 40/90БЦ САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 82-85см/32.28-33.46 "Под Биста : 77-80см/30.31-31.50". Големина : XL Големина. : Х-Голема Чаша : 42/95БЦ САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 85-88см/33,46-34,65 "Под Биста : 80-83см/31,50-32,68". Големина : XXL Големина. : ХХ-Лараж Куп : 44/100БЦ САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 88-91см/33.86-35.04 "Под Биста : 83-86см/32.68-33.86" Женски Градници Дозвола Плус Големина Женска Везена Сјајна Удобна Долна Облека За Градник Што Дише Без Бандажи Флеш Зема. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Супер мека ткаенина чувствува мазна кожа. Прилагодливиот ремен за рамо е многу удобен. Оваа долна облека обезбедува пластична акција и подобро одговара на нашето тело.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката