• Новак
Женските Хеланки Ги Контролираат Горните Хеланки Половината Еластичните Фармерки Каприс Хеланки Високите Хеланки Женската Имитација Панталони

Женските Хеланки Ги Контролираат Горните Хеланки Половината Еластичните Фармерки Каприс Хеланки Високите Хеланки Женската Имитација

Rating 
DEN 429.60

Достапност
Производот е достапен

Сезона : Лето. Силуета : Одговара. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!. Тип На Шема : Почва. Пол : Жени. Што добивате : 1 Х панталони. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. и висок квалитет. Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Материјал : Полиестер. Функција : Женски Породилни Панталони Деловни Блузи За Жени Џебни Хеланки За Жени Пакети Со Висок Струк Боксери За Жени Работат Од Домашна Облека Жени Плус Деловен Фустан За Жени Исечени Хеланки плус Големина панталони за Жени 3xsize табела : . Големина : С Половината : 50-75см/19,69-29,53" : 80-95см/31,50"-37,40" Должина : 71см/28,0"Големина : М Половината : 52-79см/20,47-31,10" : 84-99см/33,07"-38,98" Должина : 73см/28,7"Големина : Л половината : 54-83см/21,26-32,68" : 88-103см/34,65"-40,55" должина : 75см/29,53"големина : Xl Половината : 56-87см/22,05-34,25" : 92-107см/36,22"-42,13" Должина : 76см/29,92"Големина : ххл Половината : 58-91см/22.83-35.83" : 96-110см/37.80"-43.31" должина : 77см/30.31" И Висок Квалитет. Шорцеви за под Здолништа Симпатична Летна Облека За Жени Тренингот Кратки Чипка Хеланки Вежба Врвови За Жени. Ова Е Одличен Подарок За Вашите Љубовници Или За Себе. Лето Мајчинство Врвови Удобни Тимови За Жени Јога Шорцеви За Жени Девојки Хеланки Тексас Хеланки. Пол : Женска Облека Женски Летни Сончогледови Хеланки Облека Жени Плус Големина Женски Шорцеви За Вежбање Породилна Облека Летни Хеланки За Движење. Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, Издржлив За Секојдневно Носење! Хеланки Облека за вежбање од 80-тите Породилни Хеланки Женски Хеланки со Џебни Шорцеви за Женско Пакување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката