• Новак
Кокопаунти Големи Капи За Кофи За Жени Реверзибилна Капа За Слив На Отворено Активности За Риболов На Плажа Мажи Рибар Капа Преклопен Памук

Кокопаунти Големи Капи За Кофи За Жени Реверзибилна Капа За Слив На Отворено Активности За Риболов На Плажа Мажи Рибар Капа

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Барате нешто функционално и удобно, но и стилски? Кофа шапка е совршен предмет за вас! оваа капа одлично се вклопува за сите секојдневни активности под сонцето, а истовремено е модерна со секој избор на гардероба. Изразете се со нашата капа од полиестер и памучна кофа во стил кој трае со текот на времето. Оваа капа одлично и нежно ќе ви стои на главата без да ја влоши кожата. Направено за возрасни унисекс. Функција : 1. Погоден за сите сезони (пролет,лето, aut и зима). 2. Најдобра колокација за вашата гардероба. 3. Совршено за лето. Лесен, преклоплив и лесен за носење. Одличен е за риболов, лов, пешачење, кампување, плажа, одмор. 4. Погоден за жени и мажи. 5. Можете исто така да ја преклопите шапката по полетувањето, погодно за тркалање во вреќи или џеб, многу практично за патување. 6. Пакет : 1 * кофа шапка. Забелешка : мерењето може да има 1-2 см(0,39-0,79 инчи) неточни грешки. Памук. ● Удобен Материјал● : Летна капа од кофа изработена од висококвалитетен памук. Многу мека и пријатна, близу до кожата, ткаенината што дише ќе ја одржува главата ладна во жешкото лето. €Големина : кампување кофа шапка обемот на главата 5 55-58 см/21.6-22.8 во, една големина одговара на повеќето. Убави шевови, совршено се вклопуваат во вашата глава и работ нема да го блокира вашиот поглед. ●Применливи Прилики : капа за кофа за мажи погодна за разни прилики и активности за одмор, можете да ги носите со себе каде и да одите. Симпатичната и модерна полиестерска дневна капа за сонце е погодна за летно шетање, шопинг, одмор, патување, пешачење, планинарење, кампување, пешачење, возење велосипед, летна плажа за патувања, активности на отворено итн. ®Достапен во Многу Бои : унисекс квалитетни капи од памучна кофа за мажи, жени и деца. Достапно во многу различни бои.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката