• Новак
Нова Мода Водоотпорен Црна Кофа Шапка Кожа Риболов Капа Унизе Рибар Капи Хип Хоп Повик Сонцето Капи

Нова Мода Водоотпорен Црна Кофа Шапка Кожа Риболов Капа Унизе Рибар Капи Хип Хоп Повик Сонцето Капи

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Применлива Сезона : Четири Сезони Име На Одделот : Adult Origin : Копното China CN : Zhejiangplicable Сцена : Надворешен Материјал : Вештачка Кожа Пол : Унисекс Карактеристика : Украсете Врвен Тип : Flatmodel Број : конска опашка додатоци за коса очила очила за сонце жени Бтс капа glo Pattern Тип : Тип На Цврстина : Кофа Hats Style : Обична Рака само измијте. Лесен за носење. Забавен и стилски изглед. Висококвалитетен материјал : шапката е изработена од висококвалитетен чист памук, кој е многу мек материјал. Тоа е пријателски за кожата и топло без непријатност. Испраќањето на оваа капа како топол подарок на вашите пријатели или семејства би било многу сладок избор. Една капа што ќе ви донесе многу забава, еве ја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката