• Новак
Авамо дами плишани патент салки, жени со цртани филмови, прилагодлив каиш, ланец на рамената, преносен паричник за одвојување на крстосници, сиво сиво

Авамо дами плишани патент салки, жени со цртани филмови, прилагодлив каиш, ланец на рамената, преносен паричник за одвојување

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Спецификации : Tgender : Women, Ladies Color : White, Grey, Brownmaterial : Plushbag Големина : 23x2x19cm/9.06x0.79x7.48 "Тежина : 0,3kg/0.66lbs Clorose : Zipperseason : пролет, лето, есен, зима t tstyle : Модна торба за месинџер торба за крст, торба за рамо, чанта, чанта, торба за торби, сакала, крзнена торба, нејасна торба со руно, меки чанта, кадифен торбички : 1. Нашите меки чанти се погодни за млади девојки и жени.2. Природно случајно модерен модерни Дизајн, чист.3. Мазен метален патент и висококвалитетен хардвер ја прават торбата со вкрстени елементи поелегантни и издржливи.4. Лесно е да се совпадне со целата облека во вашата гардероба, кадифен торба е задолжителна колекција за сите дами.5. Оваа модна чанта торба или торба за рамо е најдобриот избор за жените да купуваат, да работат или датумот. се разликува како резултат на рачното мерење. , издржлив и поздравен, убав и лесен;. Дизајн на мулти џебови : Дизајнерите дизајнираа одделни прегради и внатрешни џебови за женски чанти, што можат да одделат предмети за лесно пребарување;. Симпатична дизајн : торба со крстосници на рамото Тоа е нашиот најнов дизајн на стилот на печатење на цртани филмови на мечка и меки кадифен стил ;. Повод : Класичен и модерен изглед. Оваа торба за рамо за жени е совршен избор за работа, датуми, забави, шопинг, патување, плажи и други активности; Широка употреба со моден дизајн и одличен квалитет, оваа чанта за садови за жени ќе биде совршен подарок за вашата сопруга, мама, девојчиња и семејство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката