• Новак
Женска Нова Маица Пеперутка Цвет Кошула Печатени Копче Долг Ракав Лабава Врвот Забелешка Ве Молиме Купете Една Или Две Големини Поголеми

Женска Нова Маица Пеперутка Цвет Кошула Печатени Копче Долг Ракав Лабава Врвот Забелешка Ве Молиме Купете Една Или Две Големини

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Женска Нова Маица Пеперутка Цветна Кошула Печатено Копче Долг Ракав Лабав Врвен Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Сезона : umn И Зима Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Дебелина На Цвет : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Кошула Врвот ве Молиме споредете ги деталите големини со твое пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : ГОЛЕМИНА Американска Биста Должина НА Рамото ХХХЛ 16 120см/47,24" 44см/17,32" 76см/29,92" Големина : ХХХЛ САД : 16 БИСТА : 120см/47.24" рамо : 44см/17.32" должина : 76см/29.92" Женски маици. Сосема нов и издржлив.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката