• Новак
Мрат Женски Ноќници И Кошули За Спиење Зимска Топла Ноќница Женски Пижами Бањарка Долна Облека Наметка Пижами Двојка Бањарка Мажи И Жени Зимска Ноќница Виолетова 3

Мрат Женски Ноќници И Кошули За Спиење Зимска Топла Ноќница Женски Пижами Бањарка Долна Облека Наметка Пижами Двојка Бањарка

Rating 
DEN 415.84

Достапност
Производот е достапен

Мрат Женски Ноќници И Кошули За Спиење Зимска Топла Ноќница Женски Пижами Бањарка Долна Облека Наметка Пижами Двојка Бањарка Мажи И Жени Зимска Ноќница Виолетова 3 XLWelcome во продавницата Мрат. Обезбедувањето добри производи и топла и внимателна услуга е наша потрага.Удобна кратка ноќна кошула за жени, со мек материјал, краток ракав, секојдневен врат, удобна должина на коленото и новина во боја, додаваат удобност и задоволство во вашиот домашен живот. Ноќна кошула со кратки ракави изработена од мека, удобност и лесна ткаенина, костум за спиење и носење салон. Секојдневен околу домот во оваа без напор стилска ноќница. Совршен за лежење или спиење. Ками пижами постави жени шорцеви со паѓање v вратот, пристоен чипка трим и прилагодливи ремени за рамо, покажува надвор вашето тело криви во убаво покриеност начин.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката