• Новак
Тавоп Каки Панталони За Жени Панталони За Жени Женски Еластични Копчиња За Половината Печатење Тенки Истегнувачки Слаби Панталони Каки 4

Тавоп Каки Панталони За Жени Панталони За Жени Женски Еластични Копчиња За Половината Печатење Тенки Истегнувачки Слаби Панталони

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте На Тавоп Шопинг. Тавоп каки панталони за жени панталони За жени Женски Еластични Копчиња За Половината Печатење Тенки Истегнувачки Слаби Панталони Каки 4. Спецификации : Бои : Какизирај : 4сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Пакет : 1 КОМПЈУТЕР Женски Панталони Големина Шема : Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 73см/28.74 "Колк : 100см/39.37 " Должина : 108см/42.52". Забелешки : 1.Ве молиме, Не повикувајте Се На Водич За Големина, ве молиме погледнете ја табелата со големини во сликите и деталите што ги објавуваме пред да купите (1 инч=2,54 см) нашата облека е наменета за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. 2.Ако не постои табела со големини, големината Е слободна Големина Ветување : ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. женски панталони. женски панталони. женски панталони. женски панталони. женски панталони.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката