• Новак
Реверзибилна јакна од крзно од Кенси Фу

Реверзибилна јакна од крзно од Кенси Фу

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Преголемиот палто на Кенси е совршено погодно за вашата есенска гардероба. Подгответе се за сите пријатни чувства без да се удави во слоеви на ткаенина. Реверзибилен. Скриено затворање на предвремено. 26 "Централна должина на задниот дел = средна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката