• Новак
Модна Улична Облека Женско Палто Женски Јакна Со Качулка Со Долги Ракави Задебелена Качулка Памучна Јакна

Модна Улична Облека Женско Палто Женски Јакна Со Качулка Со Долги Ракави Задебелена Качулка Памучна Јакна

Rating 
DEN 570.08

Достапност
Производот е достапен

Големина : С Биста : 100см/39,37" Рамо : 42см/16,54" Ракав : 62см/24,41" Должина : 76см/29,92" Големина : М Биста : 104см/40,94" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 63см/24,80" Должина : 77см/30,31" Големина : Л Биста : 108см/42.52" рамо : 44см/17.32" ракав : 64см/25.20" должина : 78см/30.71" големина : xl биста : 112см/44.09" рамо : 45см/17.72" ракав : 65см/25.59" должина : 79см/31.10" големина : xxl биста : 116см/45.67" рамо : 46см/18.11" ракав : 66см/25.98" должина : 80см/31.50" големина : хххл Биста : 120см/47.24" рамо : 47см/18.50" ракав : 67см/26.38" должина : 81см/31.89" големина : ххххл биста : 124см/48.82" рамо : 48см/18.90" ракав : 68см/26.77" должина : 82см/32.28" женски долги ракави Руно јакна руно задебелена качулка памучна јакна карактеристики : оваа јакна Е Погодна за сите прилики, секојдневно секојдневно, работа, патување итн. Хју може да се носи со фармерки или хеланки и more.It е многу погоден за секојдневно носење и совпаѓање со претстојните фестивали, запознавање, трчање, шопинг, работа,одмор или улица, улична облека, забава и секојдневен живот итн.Памучна облека со цврста боја, густа и топла, заклучете ја топлината на телото во зима-миење раце и перење Во Машина, Суво Чистење.Ова е најдобриот празничен подарок за пријателите и колегите, сигурен сум дека ќе им се допадне родот : Женскиот Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Палто Нова Женска Зимска Јакна Долги Топли Паркови Женски Згуснувачки Капут Парк Јакна Со Качулка. жените надолу јакни мода зимска јакна жена тенок долг ракав џеб јакна женски вест. Кратка пуфер јакна за жени, карактеристики со малку исечена, средна тежина, долг ракав, стоечка јака, основна цврста боја. Со класично ватирање, странични џебови со патент, еластични ребрести манжетни и целосно наредени за функционалност, овој меур палто е стилски колку што е пријатно. Моден Дизајн : овој преголем пуфер капут доаѓа во Светли нијанси. Дизајниран за лабаво вклопување, овие осигурувачи на палто се формираат и функционираат едноставно идеални за спарување со вашите омилени фармерки или хеланки и изгледаат кул и шик. Прилики : оваа зимска јакна е погодна за секојдневни, патувања, скијање, пешачење или активности на отворено во зима. Има два џебови за затоплување на рацете со патент, јака за држач и ребреста манжетна за да ве заштити од силниот ветер или обилниот снег.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката