• Новак
Зимски Ракавици Мажи Жени Плетени Ракавици Без Прсти Зимска Облека На Отворено

Зимски Ракавици Мажи Жени Плетени Ракавици Без Прсти Зимска Облека На Отворено

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Производот е достапен

Сопствено лого Шминка Течен Природен Кармин Долг Последен Сјај За Усни во Боја. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 60гр. големина На Пакетот : 10х10х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : Една Големина Должина : 21см/8.27 "Ширина : 10см/3.94" Што Добивате : 1 Пар Ракавици. Пол : Мажи; Жени. Сезона : Зима. Внимателен Дизајн : Нашите Зимски Ракавици Со Еластични Ракавици За Чување Блиску До Кожата И Удобно Вклопување. Акрилните Ракавици Ги Прават Зимските Ракавици Да Дишат Додека Се Загреваат. Многу Е Погоден За Играње, Скијање, Возење Велосипед И Други Зимски Активности На Отворено. Погоден За Соодветни Капи И Шалови. Погоден За Долго Носење!. Нашата Услуга : ве Молиме бидете сигурни дека големината ќе ви одговара. Ако не бидете сигурни која големина ќе одговара, ве молиме не двоумете се да не контактирате! Ние сме секогаш тука! Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање. Ако не сте целосно задоволни со вашето купување, добредојдени сте да ме контактирате, ние ќе го решиме целиот проблем за вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката