• Новак
Жените Гроздобер Мрежа Печатени Широк Нога Комбинезони Краток Ракав Долги Ромпери

Жените Гроздобер Мрежа Печатени Широк Нога Комбинезони Краток Ракав Долги Ромпери

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 100% Вискоза : Морнарица, Црвено Вино, Жолто Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5xls Должина На ракавот : Кратко Деколте На Ракавот : Шема На Вртење Надолу-Јака : Синџир На Решетка : Копче Надолу Предна Дебелина : Thin Decoration : Странични Џебови Стил : Слободно Време, Ретро, Европа, Воена Сезона : Пролет, лето, есенска Пригода : Семејство, Забава, Свадба, Празник, Пакет За Вработување Вклучен : 1 Комбинезон ВНИМАНИЕ : . 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам. 2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите. 3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката