• Новак
Бохо Дици Цветни Печати Широк Нога Разнобојни Женски Шорцеви

Бохо Дици Цветни Печати Широк Нога Разнобојни Женски Шорцеви

Rating 
DEN 239.84

Достапност
Производот е достапен

Бохо Дици Цветни Широки Нозе Разнобојни Женски Шорцеви 2) Ограничени Количини, Мала Серија Снабдување на !Повеќебоен Бохо Дици Цветни Широки Нозе Жени Кратки Жени Облека Жени Шорцеви Разновидната флексибилност е совршена за работа, пешачење, пливање, возење велосипед, па дури и вежбање во теретана, за да можете да останете на отворено цел ден. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката