• Новак
Пронајдените Еластични Шорцеви За Жени Внимаваат Лизгави Кога Се Влажни Печатени Букви Спортски Шорцеви Со Висок Струк Кревање Задник Спортски Моторџиски Шорцев?

Пронајдените Еластични Шорцеви За Жени Внимаваат Лизгави Кога Се Влажни Печатени Букви Спортски Шорцеви Со Висок Струк Кревање

Rating 
DEN 383.84

Достапност
Производот е достапен

Жените Еластична Половината Шорцеви, Внимателен Слоган Букви Шема Основни Работат Надвор Фитинг Полите Панталони. Големина (см) : ttttttt t. s пресврт : t66-108t Hip : t86 Tshors Должина : t30. Мпресврт : t70-112t Hip : t90tshors Должина : t30.5. Lпресврт : t76-118t Hip : t96tshors Должина : t31.3. Големина (инч) : ttttt tt. s пресврт : t25, 98-42, 52t Hip : t33, 86 Tshors Должина : t11, 81 . Мпресврт : t27, 56-44, 09t Hip : t35, 43 Tshorts Должина : t12, 01 . Lпресврт : t29, 92-46, 46t Hip : t37, 80 t Shorts Должина : t12, 32 . Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Спецификации : . Материјал : Полиестер . Боја : Жолта / Црвена / Каки / Зелена / Кафе / Портокалова . Пол : Жени . Стил : Слободно Време. Тип На Ставка : Шорцеви . Содржина На Пакетот : . 1 * Женски Шорцеви . Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Шорцеви изработени од полиестер, дишат, мазни, меки, удобни и лесни за носење. Многу тенка верзија. Карактеристики : половината е дизајнирана со еластичност за да ја покаже вашата тенка половина. Печатен слоган со совети за внимание, разноврсни стилови. Прилика : Шорцевите Во Основен стил се погодни за многу сцени. Како што се кампување, роденден, забава, одмор, училиште, одмор итн. Големина : С / М / Л. Боја : Жолта / црвена / каки / зелена / кафе / портокалова. Удобните шорцеви се особено погодни за спортско носење. Содржина на пакетот : 1 * Дами шорцеви. Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката