• Новак
Utоимкио Танкини Костими За Капење За Жени Со Висок Струк Два Костими За Капење Костими За Капење За Капење Лабав Костим за Пливање Со Машки Шорцеви

Utоимкио Танкини Костими За Капење За Жени Со Висок Струк Два Костими За Капење Костими За Капење За Капење Лабав Костим за

Rating 
DEN 543.84

Достапност
Производот е достапен

Utоимкио Танкини Костими За Капење За Жени Дводелни Костими За Капење Со Висок Струк Костими За Капење За Контрола На Стомакот Лабав Костим За Капење Со Машки Кратки Женски Конзервативни Танкини Со Прерамки За Грб Комплет Дводелни Костими За Капење Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите!!! Користете слична облека за да се споредите Со Карактеристиките на големината : 1.Дизајн на растителни зелени лисја, секси и елегантна модна интеграција, длабок Дизајн На Вратот нагласува горди на телото, мек и удобен добар најлон2.Моден секси моден костим за капење, облечен во мистериозна фигура.3.Секој ден убава плажа, ќе ви се допадне!Спецификациипол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен,Морски Материјал : 85% Полиестер + 15% Спандекс Декорација : Должина На Танкинска Облека : Редовен Тип На Шема : декорација на Монистра (лесен за паѓање)Стил : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога за Гради)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите големината.Cup Bust Waist Hip Length SSmall A-B72-76cm/28.35-29.92"64-68cm/25.20-26.77"74-78cm/29.13-30.71"48.5 cm/19.09"MMedium B-C76-80cm/29.92-31.50"68-74cm/26.77-29.13"78-82cm/30.71-32.28"50cm/19.69"LLarge B-D80-84cm/31.50-33.07"74-78cm/29.13-30.71"82-86cm/32.28-33.86"51.5 cm/20.28"XLX-Large D84-88cm/33.07-34.65"78-82cm/30.71-32.28"86-90cm/33.86-35.43"53cm/20.87"XXLXX-Large D-E88-92cm/34.65-36.22"82-86cm/32.28-33.86"90-94cm/35.43-37.01"54.5 cm/21.46"Size : SSize. : Small Cup : A-BBust : 72-76cm/28.35-29.92"Waist : 64-68cm/25.20-26.77"Hip : 74-78cm/29.13-30.71"Length : 48.5 cm/19.09"Size : MSize. : Medium Cup : B-CBust : 76-80cm/29.92-31.50"Waist : 68-74cm/26.77-29.13"Hip : 78-82cm/30.71-32.28"Length : 50cm/19.69"Size : LSize. : Large Cup : B-DBust : 80-84cm/31.50-33.07"Waist : 74-78cm/29.13-30.71"Hip : 82-86cm/32.28-33.86"Length : 51.5 cm/20.28"Size : XLSize. : X-Large Cup : DBust : 84-88cm/33.07-34.65"Waist : 78-82cm/30.71-32.28"Hip : 86-90cm/33.86-35.43"Length : 53cm/20.87"Size : XXLSize. : XX-Large Cup : D-EBust : 88-92cm/34.65-36.22"Waist : 82-86cm/32.28-33.86"Hip : 90-94cm/35.43-37.01"Length : 54.5 cm/21.46" Плус Големина Костим За Капење За Жени Костим За Капење За Жени Контрола На Стомакот Костими за Капење За Жени. Костими за капење со висок Врат За Жени Бели Едноделни Костими за Капење За Жени Атлетски Костими за Капење за Жени. Женски Костими За Капење Плус Големина Жени 2 Парче Костими За Капење. Танга Едно Парче Костими За Капење За Жени Спортски Костими За Капење За Жени. Ласкави Костими за Капење За Жени Костими За Капење Под Жица за Жени. Костим За капење Жени Дводелни Бели Костими за Капење За Жени. Женски Костими За Капење Со Висок Струк Женски Костим За Капење Со Плус Големина. Монокини Костими За Капење За Жени Костими За Капење За Жени Женски Костими За Капење Дводелни. Гроздобер Костим За Капење За Жени Парови Кои Одговараат На Костими За Капење Розови Костими за Капење За Жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката