• Новак
Секси Танц Жени Чанта Ресни Торба Торби Гласник Рамо Торба Стп Кожа Работа Каки * *

Секси Танц Жени Чанта Ресни Торба Торби Гласник Рамо Торба Стп Кожа Работа Каки * *

Rating 
DEN 479.20

Достапност
Производот е достапен

Спецификации : Боја : Кафеава, Бела, Каки, Црна (По Избор)Материјал : Стп Кожа+Полиестерзиза : 35х13х28см/13, 78х5, 12х11, 02"Висина На Ременот За Рамо : 27см/10,63" Тежина : 850гродови : Жени, Девојкисезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима карактеристики : 1. Оваа торбичка е доволно пространа за се што ви треба за секојдневна употреба. Внатрешната торбичка е доволно голема за да собере пари, пасош, картички и паметни телефони.2. Нашите чанти за рамо се дизајнирани со луксузна и висококвалитетна стп кожа.3. Нашите чанти за рамо се доволно пространи за паричник, лаптоп, таблет, телефон, книга, козметика и други најважни работи.4. Торбите за рамо имаат патент и магнетно затворање.5. Нашите чанти се погодни за млади девојки и жени. совршен за секојдневна употреба/работа/запознавање / забава/свадба/патување/бизнис, а исто така прекрасен подарок за Роденден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Годишнината Од Бракот, Денот на Благодарноста, Божиќ итн.Вклучен пакет : 1 х Торба За Чанти (други Додатоци не се вклучени)Забелешка : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. [Материјал]Изработен од висококвалитетна кожна ткаенина цврст, издржлив и отпорен на прскање, перат, убав и лесен. [Голем Капацитет]дизајн Со Повеќе џебови, одговара на вашето шише со вода, чадор и други personal работи. Се состои од главни кеси, патент кеси, внатрешни кеси итн. [Мултифункционален]Прилагодлив долг ремен за рамо, може да се користи како торба за рамо, торба за торба, чанта за чанти или чанта за вкрстено тело како што сакате. [Едноставен Дизајн]чанти за жени се дизајнирани од познатиот дизајнер. Стилот на дизајнот е едноставен, модерен и лесен, ја прави чантата многу популарна. [Прилики] Погоден За жени од сите возрасти во секоја прилика, вклучувајќи работа, шопинг, патување свадба или секојдневна употреба.ден, Четири различни начини на носење-торба/торба/торба за рамо/чанта за вкрстено тело.Совршен за фестивали, денови надвор, и рачен багаж на летови или употреба како роденденски подароци за жени, девојки, дами, пријатели или колега.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката