• Новак
Дирфоамс Женски Микрофибер Велур Сабо в Јорган Влечки

Дирфоамс Женски Микрофибер Велур Сабо в Јорган Влечки

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Подготвени сте да се опуштите? Одликувајќи СЕ СО DF Прилагодете се за да ги одржувате стапалата пријатни и суви, суперсофт поставата за постојано разгалување и нашите испробани влошки од мемориска пена за непобедлива поддршка, овие слатки сабо се глетка за болки во очите за време на напорниот ден! Кадифен микрофибер велур горниот, поставата и подножјето. Без удобност на пот СО ДФ Прилагодување ги одржува стапалата пријатни и суви. Амортизирана влошка со мемориска пена за дополнителна удобност. Лесна силуета за вклучување/исклучување со внатрешен/надворешен ѓон понуден во средна и широка ширина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката