• Новак
Дианли 4 јули Кошула Тркалезна Туника За Вратот Американско Знаме Ѕвезда Со Пруги Печатење Летни Маици Со Кратки Ракави Преголема Забава Обични Лабави Модни Кошул?

Дианли 4 јули Кошула Тркалезна Туника За Вратот Американско Знаме Ѕвезда Со Пруги Печатење Летни Маици Со Кратки Ракави Преголема

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Дијанли 4 јули Кошула Тркалезна Туника За Вратот Американско Знаме Ѕвезда Со Пруги Печатење Летни Маици Со Кратки Ракави Преголеми Забави Обични Лабави Модни Кошули Блузи Топ Сина Ххлгендер : Жени Жена, Дами Дама, Женскиматеријал : памучни блендбојки : Црна,Сина,Бела,Сива,Зелена пакет вклучуваат : 1 Врвна Должина : Краткост : Умерен Стил : Секојдневен,Модна сезона : Грижа за Летна Облека : Рачно Перење, Машинско Перење И Закачување Изјава За Сушење : Сите Наши Алишта Се Наменети За Азиска Фигура,Што Значи Дека Би Биле Помали Од Нормалните Американски Големини.Ве молиме контактирајте не во случај на какви било проблеми поврзани со нарачката за задоволително решавање!Големина На Табелата Големина : И Големина. : Мала Биста : 110см/43.31 "Ракав : 17см/6.69" Должина : 78см/30.71" . Големина : М Големина. : Средна Биста : 116см/45.67 "Ракав : 18см/7.09" Должина : 80см/31.50" . Големина : Л Големина. : Голема Биста : 122см/48.03 "Ракав : 19см/7.48" Должина : 82см/32.28" . Големина : XL Големина. : Х-Голема Биста : 130см/51.18 "Ракав : 20см/7.87" Должина : 84см/33.07" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Голема Биста : 128см/50.39" Ракав : 21см/8.27 "Должина : 86см/33.86" ① Лесен и Мек Материјал Сигурно ќе ви се допадне начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Овие Летни Фустани се направени од памучна мешавина. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен. Задолжителен Предмет Во Вашата Гардероба и идеален предмет за секојдневно носење и одмори!. €Карактеристики} Маица, Краток Ракав, Тркалезен Врат, Краток, Американски Знаме Ѕвезда Шарени Печати, Dianli 4 јули Кошула Круг Вратот Туника Американски Знаме Ѕвезда Шарени Печати Краток Ракав Летни Маици Преголеми Партија Обични Лабави Модни Кошули Блузи Врвот,летни кошули за жени 2023, блузас де верано пара мујер 2023, женски летна блуза, секси култура врвот за жени, лето блузи За Жени, Резервоар За Женски Пакет, Женски Резервоари, Резервоар Бел, Фустан Блузи, Женски Летен Врв, во текот На летото Вашата Секојдневна Работа, Шопинг Носат Овој Фустан Е Избор. ●Натпревар И Пригода Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Совршен фустан за секојдневен,свадба,забава,одмор, улична облека, коктел,секојдневен живот. Сигурни сме дека нашите женски фустани ќе станат важни предмети во вашата гардероба. ®Погоден За Поголемиот дел Од Телото.Нашите опсези на големини се S,M,L,XL,XXL,Одговараат за сите типови на тело. Без разлика дали сте слаби, овој фустан е за вас. Носете го и ќе бидете полни со шарм!. ●Нега На облека : машинско Перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката