• Новак
Ловско Лето Блузи За Жени Трендовски Блузи Цветни Печатени Кошули Со Кратки Ракави Обична Маица Кружен Врат Пуловер Блуза Сива

Ловско Лето Блузи За Жени Трендовски Блузи Цветни Печатени Кошули Со Кратки Ракави Обична Маица Кружен Врат Пуловер Блуза Сива

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Големина На Табела : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Рамо : 44см/17.32 " Должина : 63см/24.80". Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина Обична Маица Печатена Тркалезна Врата Краток Ракав Пуловер Блуза Блуза Карактеристики : 1. Изработено од лесна ткаенина што дише, течна и воопшто не се држи, удобно е за носење цел ден.2. се вклопуваат Од S ДО XXL. Ве молиме погледнете ја Табелата Со Големини подолу и изберете ја вашата големина.3. Кружен врат, долг ракав, долга должина, покријте ги колковите, повлечете го затворањето, блокот во боја. Лабаво вклопување.4. секојдневен стил, погоден за секојдневно носење. Одлично е за комбинирање со слаби фармерки и панталони.5. Рачно миење ладно, правете белило, закачете суво, Сезона : Есенски Винергендер : Жени, Женска Прилика : Мода, Дневен Материјал : полиестерстил : Мода, Секојдневен Цветен Печатен За Жени Обична Маица Со Кружен Врат Со Кратки Ракави Пуловер Блуза Блузи Сива. Материјал : 100% Полиестер. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. кошули со кратки ракави за жени ,кошули со копчиња за жени ,бели кошули за жени ,женски маици ,маици за жени ,женски кошули ,дуксер ,женски дуксер ,дуксери од вратот на екипажот ,маици за жени ,преголеми маици за жени ,кошули за жени ,кошули за жени,жени од денот на свети патрикс ,црни врвови за жени ,секојдневни блузи за жени ,женски плус блузи со големина ,слатки врвови ,облечени врвови за жени ,женски блузи ,дамски блузи и блузи ,пролетни блузи за жени, женски блузи ,маици и блузи ,летни врвови ,блузи за жени ,врвови за вежбање ,блузи за жени секси секојдневни ,женски летни врвови ,надвор од врвовите на рамената за жени ,слатки врвови за жени ,летни врвови за жени ,секси врвови за жени ,блузи за култури ,женски врвови облечени секојдневно ,излегување врвови за жени ,плус големина блузи за жени,женски блузи ,женски блузи ,летни блузи за жени ,плус големина блуза ,женски кошули и блузи ,женски блузи ,женски блузи и блузи секојдневен ,бели блузи за жени облечени ,женски блузи и врвови мода ,црна блуза ,женски блузи и блузи ,женска блуза ,блузи со кратки ракави за жени ,блузи со плус големина за жени ,бела блуза ,црни блузи за жени ,бела блуза за жени жени, женски блузи ,маици и блузи ,блузи за жени мода 8474, блузи за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката