• Новак
Cikeobv женски врвови на ракав лето цврсто обичен патување симпатични врвови против вратот тенок вклопена половина ракав маички кошули пролетна блуза бела s

Cikeobv женски врвови на ракав лето цврсто обичен патување симпатични врвови против вратот тенок вклопена половина ракав маички

Rating 
DEN 351.84

Достапност
Производот е достапен

Женски врвови 3/4 ракав лето солидни обични патувања слатки врвови против вратот тенок фит ракав маички маички пролетни блузи : дизајн - обична маица со вратот, 3/4 ракав, трендовски и елегантен. Совршено носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, есен или зима. Getе добиете многу комплименти кога ја носите оваа кошула. Печење : Лесно се чисти, се препорачува машинско или рачно миење во ладна вода, не се бели и исушете чисто. Нема намалување или избледување по миењето.3/4 кошули за ракави за жени, 3/4 врвови за ракави за жени, 3/4 маички за ракави за жени, женски врвови 3/4 ракав, женски 3/4 врвови на ракави, жени 3/4 врвови и блузи на ракави, цветни врвови за жени, женски врвови, плус врвови со големина за жени за жени, пролетни врвови за женски врвови за жени, излегувајќи врвови за жени, женски врвови облечени обични, секси врвови за жени, жени летни врвови, Симпатични врвови за жени, летни врвови, врвови за жени обични пролет, Y2 K Topswomens врвови 3/4 ракави летни цврсти обични патувања Симпатични врвови против вратот Тенок вклопување половина ракав маички со маички пролетни блузматеријали : полиестерколор : како што се прикажува сликата, (како резултат на Разлика помеѓу различни монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!) Тежина на пакетот : 260 Gpackage Големина : 30x25x2cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали Не ви пречи пред да нарачате.) Size Ukeuus Bust Shouldersleevel должини8344498cm/38.58''39.8cm/15.67''42cm/16.54''67cm/26.38''''mm10366103cm/40.55''41cm/16.14'43cm/293.93.93.93.93.93.93.93.93.93.93.93.93.93.93.93.14.14.14.14.14 12388108cm /42.52''42.2cm/16.61''44cm/17.32''71cm/27.95''XL144010113cm/44.49''43.4cm/17.09''45cm/17.72''73cm/28.74''XXL164212120cm/47.24''45.1cm/17.76 ''46cm/18.11''75cm/29.53''XXXL184414127cm/50.00''46.8cm/18.43''47cm/18.50''77cm/30.31''XXXXL204616134cm/52.76''48.5cm/19.09''48cm/18.90''79cm /31.10''XXXXXL224818141cm/55.51''50.2cm/19.76''49cm/19.29''81cm/31.89''Size : SUK : 8 EU : 34 US : 4 Bust : 98cm/38.58''Shoulder : 39.8cm/15.67''Sleeve : 42cm/16.54'''l должина : 67cm/26.38''Size : Muk : 10eu : 36us : 6 Bust : 103cm/40.55''Shoulder : 41cm/16.14'''Sleeve : 43cm/16.93''''Legleng Luk : 12eu : 38us : 8bust : 108cm/42.52''Shoulder : 42.2cm/16.61'''Sleeve : 44cm/17.32'''l должина : 71cm/27.95''size : xluk : 14 EU : 40 US : 10 BUST : 113 CM/44.49 '' Рамо : 43.4cm/17.09'''Sleeve : 45cm/17.72'''l должина : 73cm/28.74''Size : xxluk : 16eu : 42us : 12 Bust : 120cm/47.24'''Shoulder : 45.1cm/17.76''Sleeve : 46cm/18.11111 '' Должина : 75cm/29.53''Size : xxxluk : 18eu : 44us : 14 Bust : 127cm/50.00'''Shoulder : 46.8cm/18.43'''Sleeve : 47cm/18.50'''l должина : 77cm/30.31''size : xxxxluk : xxxxluk : xxxxlu K 20 EU : 46 US : 16 Bust : 134cm/52.76'''Shoulder : 48.5cm/19.09'''Sleeve : 48cm/18.90'''L должина : 79 CM/31.10''Size : XXXXXLUK : 22 EU : 48 US : 18 BUST : 141 CM/55.51'SLOULDER : 50.2cm/19.76'''Sleeve : 49cm/19.29'''l должина : 81cm/31.89 '' Тип на шема : Цврст. Материјал : полиестер. Боја : Како што се прикажува сликата. Достапно во низа бои за да одговараат на вашиот стил. Направени од висококвалитетни материјали кои се удобни и издржливи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката