• Новак
Хоксмл Лабава Тренингот Блузи, Жени Лето Секси Маица Ладна Рамо Пуловер Блуза В-Вратот Краток Ракав Печатени Врвови

Хоксмл Лабава Тренингот Блузи, Жени Лето Секси Маица Ладна Рамо Пуловер Блуза В-Вратот Краток Ракав Печатени Врвови

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Дали сеуште се борите да ја пронајдете совршената кошула? Дали сакате облека што е и свечена и лежерна? Не гледајте подалеку од оваа класична кошула Со кратки ракави Со V-вратот! тоа е стилски и софистициран. Тоа е совршен подарок за секоја жена!Хоксмл Женски Врвови Летни Маици Обични Блузи Со Ракави Против Вратот Кошула Изработена со мек, растеглив и дише материјал, Оваа Маица е удобна за носење и совршена за да ве одржува ладни цело лето. Тоа е лабаво и лежерно, но сепак ја покажува вашата прекрасна фигура. Ќе ви се допадне удобното искуство што го обезбедува оваа кошула.Класичниот дизајн ги прикажува вашиот прекрасен врат и клучна коска, испуштајќи секси и елегантна атмосфера. кратките ракави додаваат допир на мода и софистицираност на основната Маица, ослободувајќи ги рацете и пазувите и ве одржуваат ладни во жешките летни денови.Совршен за секојдневно носење, лежење дома, работа, улична облека, забави, состаноци, одмори, шопинг и други секојдневни прилики, оваа класична Маица совршено се комбинира со фармерки, спортски панталони, јога панталони, шорцеви, здолништа и многу повеќе. Погоден е за сите сезони, особено за пролет и лето табела со големини : Женски Врвови Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Мека, лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење со лабав стил на вклопување. Летни кошули За Женски Карактеристики : блузи за жени плус големина/ дамски блузи/кратки ракави/ мајчински врвови, плисирани напред и назад за стилски дизајн, исто така, го кријат стомакот. Туники Блузи За Жени Модна Мешавина : Лесна за спарување со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. Одлично за хеланки со шал, и чизми Во Лето, Пролет и Fall. Повод : Добро За Запознавање, Секојдневен, Патување, Дома, Канцеларија, Одмор, Плажа, мајчинство итн. Нега на облека : машинско перење во ладна вода, сушење на тивок оган, пеглање во ниски поставки доколку е потребно, измијте со слични бои.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката