• Новак
Санвиглор Дами Маица Екипажот Вратот Блузи Краток Ракав Маица Основни Блуза Одмор Скали Печати 3XL

Санвиглор Дами Маица Екипажот Вратот Блузи Краток Ракав Маица Основни Блуза Одмор Скали Печати 3XL

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Летни Маици, Женска Маица Со Кратки Ракави, Женски Блок Блузи Во Боја, Блуза Со Туника За Вратот На Екипажот, Женски Лабави Маици Тип : 3д Принт Боја : Како Што Е Прикажано На Сликата Големина : С-3ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер, Спандекснеклин : Должина На Тркалезни Ракави : Кратка Сезона На Ракави : Пролет, лето, Есенски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Пријателски За Кожата и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Маици се Направени од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Главна Маичка За Гардероба.2. Дизајн : Маички Со Кратки Ракави. 3д Печатењето И Дизајнот На Вратот На Екипажот Прават Да Изгледате Опуштено и Посебно Во Толпата Во Лето.3. Карактеристика : Женски Опуштени Маици, ЖЕНСКА 3Д Печатена Маичка Блуза, Женски Маици Со Кратки Ракави, Женски Улични Маици, Трендовски и Меки.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Секојдневни Панталони Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летни Маици, Женска Маица Со Кратки Ракави, Женски Блок-Блузи Во Боја, Блуза Со Туника На Екипажот, Женски Лабави Маици. Материјал-90%Полиестер, 10% Спандекс. 3д Печатењето И Дизајнот На Вратот На Екипажот Прават Да Изгледате Опуштено и Посебно Во Толпата Во Лето. Дизајн - Женски Опуштени Маици, ЖЕНСКА 3Д Печатена Маичка Блуза, Женски Маици Со Кратки Ракави, Женски Улични Маици, Трендовски и Меки. Повод-Едноставен И Посебен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика При Купување, Бидејќи Азиските Големини Се Различни Од Европските И Американските Големини. Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката