• Новак
Оцивиеср Жените Леопард Печати Долг Ракав Шупливи надвор Шифон Маица Блуза Блузи Спанде Маица Жени Обична Долги Ракави Кошула Жени

Оцивиеср Жените Леопард Печати Долг Ракав Шупливи надвор Шифон Маица Блуза Блузи Спанде Маица Жени Обична Долги Ракави Кошула

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Производот е достапен

Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Сушење шема : . Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 115см/45.28" Рамо : 42см/16.54" Ракав : 59см/23.23" Должина : 67см/26.38"Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 120см/47.24" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 60см/23.62" ДОЛЖИНА : 68СМ/26.77"големина : л сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 125см/49.21" рамо : 44см/17.32" ракав : 61см/24.02" ДОЛЖИНА : 69СМ/27.17"големина : xl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 130см/51.18" рамо : 45см/17.72" ракав : 62см/24.41" должина : 70см/27.56" што добивате : 1пц женска блуза. Материјал : Полиестер. 3.Добро Дизајниран, опуштен, Ве Прави Попривлечни. Повод : Секојдневно. Стил : Секојдневен,Моден.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката