• Новак
Земајќи Мода Жени Со Долги Ракави Цврст Кардиган Летен Свечен Ревер Џеб Блуза Палто Розова XL

Земајќи Мода Жени Со Долги Ракави Цврст Кардиган Летен Свечен Ревер Џеб Блуза Палто Розова XL

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас. Материјал : Полиестерски Бои : Бела,Жолта,Црвена,Црна,Жешка Розова,Розова Големина : S/M/L/XL/XXL/XXXL Должина На Ракавот : Деколте Со Долги Ракави : Шема На Ревер : Цврста Дебелина : Тенки Карактеристики : Женски Блузи; Женски Летни Врвови; Кошули За Жени; Стил На Резервоар : Формален; Секојдневна Сезона : Пролет; Лето; Есенска Пригода : Плажа, Одмор, Патување, Работа, Одмор, Секојдневно Секојдневно, Канцелариски Пакет вклучени : 1 Компјутер Женски Врвови Материјал : Женските Врвови Се Изработени Од Удобен И Мек Полиестерски Материјал. Опуштените и удобни блузи со добро растегливи ве прават попријатни и пријатни. Карактеристики : Жени 2023 летен ревер со долги ракави цврст кардиган свечен тесен костум со краток блуза со џебен појас. Женските врвови можат да одговараат со високи потпетици, патики или сандали за трендовски изглед. Повод : овие женски врвови погодни и за внатрешни и за надворешни работи и создаваат секојдневен стил. Можете да носите на работа, спорт, одмор, забава, одмори, патувања и други прилики.Меките летни врвови за жени се најдобри подароци за одмор за мама, сопруга, девојка или жени што ги сакате. Упатство за перење : се препорачува машина за перење со ладна вода, не избелувајте, не пеглајте, висат или линија за сушење. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет,удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката