• Новак
Кавеитл Кошули За Жени, Женска Мода Печатени Лабава Маица Долги Ракави Блуза Круг Вратот Обичните Врвови Зелена, XL

Кавеитл Кошули За Жени, Женска Мода Печатени Лабава Маица Долги Ракави Блуза Круг Вратот Обичните Врвови Зелена, XL

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Женска Мода Печатена Лабава Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвовикарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : I95%Полиестер, 5%Спандекстил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долга Јака Со Ракави : Тркалезна Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length XLx-Large101440106cm/41.73"62.5 cm/24.61"44cm/17.32"70cm/27.56"Size : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 106cm/41.73"Ракав : 62.5 cm/24.61" Рамо : 44cm/17.32 "Должина : 70cm/27.56" Ова Е азиската големина, ве молиме изберете ја вистинската големина според деталниот водич за мерење на големината пред купувањето за да избегнете непотребни проблеми предизвикани од несоодветна големина. Поради светлината за снимање, вистинската боја може да биде различна од сликата, што е нормално. Тип : маици за вратот на екипажот за жени, маици за жени, кошули со долги ракави за жени,женска маица,маици со долги ракави за жени,маици за маици за жени,врвови на вратот на екипажот за жени,блузи со долги ракави за жени,женски кошули,маици за вратот на екипажот со долги ракави за жени,кошули за жени,маици за жени лабави, опремени маици за жени. Прилики : погоден за трчање, вежбање, спорт, салон, одличен за летно секојдневно носење. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката