• Новак
Еден Отворање Жени Шупливи Врвот Долг Ракав Капчиња Плете Култура Блузи Секси Види Преку Мрежест Врв

Еден Отворање Жени Шупливи Врвот Долг Ракав Капчиња Плете Култура Блузи Секси Види Преку Мрежест Врв

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Производот е достапен

Женски Еднобојни Тркалезни Вратот Долг Ракав Без Грб Шупливи Врвови. Опис : . Висококвалитетен материјал, мек и удобен, дише и отпорен на абење. Врвови со долги ракави со кружен врат, дизајн без грб и шупливи, еднобојна, едноставна и стилска. Погоден за собирање пријатели, патување, датум за купување и други прилики. Совршено секојдневно носење за вас или вашите пријатели во пролет и лето. Водич Големина : . Големина(см)tttttt tt. t t Length : t45 t Bust : t80 tsleve : t59 пресврт : t80. Мt Length : t46 t Bust : t84 tsleve : t60 пресврт : t84. Lt Length : t47 t Bust : t88 tsleve : t61 пресврт : t88. ttttt TT T T T T Tt t t Length : t17, 72 t Bust : t31, 50 tsleve : t23, 23 пресврт : t31, 50 . Mt Length : t18. 11 t Bust : t33. 07 tsleve : t23. 62 пресврт : t33. 07 . Lt Length : t18.50 t Bust : t34. 65 tsleve : t24. 02 пресврт : t34. 65 . Спецификации : . Материјал : Полиестер. Применлив Пол : Женски. Применлив Возрасен Опсег : Возрасни. Стил : Секојдневен Стил. Карактеристики : Мека, удобна, едноставна, убава, модерна. Погодни Прилики : Повеќето прилики во животот. Големина : С/М/Л. Боја : Црна. Содржина На Пакетот : . 1* Врвови. Забелешки : . Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овој пуловер е изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, што ќе направи да се чувствувате меко, удобно и дише. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Едноставен дизајн, врвови со долги ракави со кружен врат, дизајн без грб и шупливи, цврста боја, што е убаво и модерно. РАЗНОВИДЕН : врвовите се меки и удобни за носење и може да се совпаднат со секоја облека, како што се фармерки, хеланки, секојдневни панталони и така натаму. ПОГОДНИ ПРИЛИКИ : оваа блуза е совршена облека за вас во секојдневниот живот и е погодна за собирање пријатели, патување, датум за купување и така натаму. УБАВ ПОДАРОК : Модерен и секојдневен стил, добар избор е дали ќе го носите сами или ќе го подарите на вашето семејство и пријатели.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката