• Новак
Лојисвидион Палто Жени Со Качулка Долна Облека Дами Топол Капут Долга Обложена Тенка Јакна Црна 18

Лојисвидион Палто Жени Со Качулка Долна Облека Дами Топол Капут Долга Обложена Тенка Јакна Црна 18

Rating 
DEN 951.52

Достапност
Производот е достапен

Модни Жени Со Качулка Облека Дами Топол Капут Долга Обложена Тенка јакна информации За Производот : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење Многу кул за носење,Нов Изглед,Ново дизајн на леопард печатење е многу погоден за излегување. Сезона : Цела Сезона Пол : Женска Силуета : Асиметричен Материјал : Тип На Шема На Волна : БЕЗ Стил : Секојдневна,Модна Должина : Редовна Сихуета : Вклопување Со Молив : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Палто : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16" Должина : 79см/31.10" половината : 46см/18.11" Ракав : 62см/24.41" . Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106см/41.73 "Должина : 80см/31.50 " Половината : 48см/18.90" Ракав : 63см/24.80". Големина : Л САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110см/43.31 "Должина : 81см/31.89" Половината : 50см/19.69 "Ракав : 64см/25.20". Големина : XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 114cm/44.88 "Должина : 82cm/32.28" Половината : 52cm/20.47 "Ракав : 65cm/25.59". Големина : XXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 118cm/46.46 "Должина : 83cm/32.68" Половината : 54cm/21.26 "Ракав : 66cm/25.98". Големина : XXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 122cm/48.03 "Должина : 84cm/33.07" Половината : 56cm/22.05 "Ракав : 67cm/26.38" Жените Маскирани Долна Облека Дами Топло Палто Долга Обложена Тенка Јакна. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Производот претрпе строги процедури за производство, строго го контролира квалитетот и го споделува најдобриот квалитет на производот со нашите пријатели. Дамската јакна, во студената зима, може да ви даде топлина и да направи да се чувствувате удобно. Може да се даде на семејството и пријателите На Божиќ или На Други Фестивали, верувам дека ќе им се допадне.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката