• Новак
МИНИ ТИВОК ПРО МЕХАНИЧКИ ПРЕКИНУВАЧ ТАСТАТУРА за-Кабел За Поврзување-USB 3. Интерфејс-англиски-Компатибилен Со Десктоп Компјутер, Тетратка - РАСПОРЕД НА КОПЧИЊА QWERTY-?

МИНИ ТИВОК ПРО МЕХАНИЧКИ ПРЕКИНУВАЧ ТАСТАТУРА за-Кабел За Поврзување-USB 3. Интерфејс-англиски-Компатибилен Со Десктоп Компјутер,

Rating 
DEN 479.84

Достапност
Производот е достапен

МАТИЈАС МИНИ ТИВОК ПРО МЕХАНИЧКИ ПРЕКИНУВАЧ ТАСТАТУРА ЗА Компјутер-Кабел Конекција-USB 3.0 Интерфејс-англиски (САД) - Компатибилен Со Десктоп Компјутер, Лаптоп-QWERTY Распоред Клучеви-Механички-Црна Општи Информации Конечно, постои покомпактна, неверојатна механичка тастатура за прекинувач на копчиња без бучава што вообичаено се поврзува со механички тастатури! Мини Тивката Про Тастатура користи механички прекинувачи За тивок Клик На Матијас, кои беа повеќе од 2 години во изработката. Тие даваат чувство што е неспоредливо за удобност, без да ги жртвуваат тактилните повратни информации што треба да ги напишете навистина брзо. Вклучува и 3 ПОРТ УСБ 2.0 центар, специјални кола против духови, така што тастатурата е во чекор со најбрзите дактилографи, ласерски врежани копчиња за да не се истрошат ликовите и традиционални извајани тастатури за удобност и брзина. Копчињата се со целосна големина, но нема подлога за броеви, така што тастатурата е помала од традиционалната тастатура. Технологија На Прекинувач На Тастатура/Тастатура : Механички. Технологија За Поврзување На Тастатура/Тастатура : Кабел. Распоред на клучеви : КВЕРТИ. Локализација : англиски (САД). Интерфејси/Порти Тастатура/Тастатура Домаќин Интерфејс : USB 3.0. Физички Карактеристики Боја : Црна. Висина На Тастатурата/Тастатурата : 2". Ширина На Тастатура/Тастатура : 9.50". Длабочина На Тастатура/Тастатура : 15". Тежина( Приближно) : 2,80 фунти. Разно Пакет Содржина : Мини Тивка Про Механички Прекинувач Тастатура за КОМПЈУТЕР. 2 х Тастатура Кабли. Упатство За Употреба. Поддржан Уред : Десктоп Компјутер. Поддржан Уред : Тетратка. Земја На Потекло : Кина. Гаранција Ограничена Гаранција : 1 Година.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката