• Новак
Надворешно знамиња Градинарско знаме со двојно еднострано отворено празници за одмор погодни за двор на отворено

Надворешно знамиња Градинарско знаме со двојно еднострано отворено празници за одмор погодни за двор на отворено

Rating 
DEN 141.76

Достапност
Производот е достапен

Пакување : 9 парче градинарско знаме (без држач за знаме или заграда). Таа е мала, мини големина на градина (12 x 18inch), рамка за ракав одговара на стандардна рамка за знаме . Висококвалитетни материјали : Појавата на висококвалитетна ламбап, полиестерска ткаенина што може да се мие, водоотпорна, UV/Fading. Двојните шевови со голема јачина обезбедуваат издржливост . Двострано печатење : Двострано печатење го усвојува нашиот одличен процес на печатење за да се осигури дека двостраната слика е полна со виталност, а двете страни можат да бидат напишани. Овој декоративен банер за Божиќна градина е совршен допир за вашата зимска декорација на отворено . Градинарска декорација : Прекрасно деталниот декоративен транспарент е најлесното решение за одржување на вечниот изглед на вашиот дом за време на Божиќ, и добредојде на посетителите на уникатен начин! Дефинитивно ќе ги привлече очите на соседите и посетителите и ќе биде вашата градина, балконите во дворот и терасата, создаваат прекрасен изглед. Знамиња на отворено градинарско знаме 12 x 18 инчи двострани транспаренти на отворено, погодни за отворен двор 9 компјутери. Дизајн на банер за очи-Овој банер е совршено дизајниран за лесно да ги издвои вашата градина и дома!. Дизајнот со двојно еднострано знаме на нашиот транспарент се печати од обете страни, така што може да се види од обете страни, можете да го прилагодите штандот на знамето на десниот или левиот агол, можете лесно да го видите знамето од кој било агол. Издржливи материјали-ова знаме е изработено од висококвалитетни материјали. Изработено е од издржлив материјал за корап и постелнина. Мулти-сезонска употреба-има различни стилови на знамиња на градинарски двор. Погоден е за сите намени, како што се декорација на отворено, градина, знамиња за декорација на тремот. Тој е повеќе сезонски и може да се користи во есен, пролет или зима. Може да се стави во кој било држач за венец за домаќинства. Може да се користи како мало знаме што паѓа на пол. Други карактеристики-ткаенини : 100% постелнина, големина : 12 "x 18". Содржи : 9 градинарско знаме, без други додатоци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката