• Новак
Тојела Јапонски Стил Антички Цреша Цвет Мачка Зајак Вентилатор Асиметрични Обетки Мачка уво клип

Тојела Јапонски Стил Антички Цреша Цвет Мачка Зајак Вентилатор Асиметрични Обетки Мачка уво клип

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Производот е достапен

Информации за производот : Материјал : легиран материјал, обетките се направени Од с925 сребро (), штипките за уши се спирални штипки за уши.Материјал : Легура/Сребрена/Позлатена Класификација На Бои : Вентилатор Зајак/С925 Обетки Вентилатор Зајак/Ушни Клипови список за Пакување : Обетки*1 Тојела Јапонски Стил Антички Цреша Цвет Мачка Зајак Вентилатор Асиметрични Обетки Мачка Уво клип.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката