• Новак
Дигимон Картичка Игра: Крајната Антички Змеј Стартер Палуба

Дигимон Картичка Игра: Крајната Антички Змеј Стартер Палуба

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Претходно изградена палуба тематска околу омилениот Режим На Змеј на фановите Империјалдрамон! Оваа палуба вклучува Сини И Зелени разнобојни картички кои можат да се напојуваат Со Комплет 8 Нов Херој! Овој производ содржи 54 картички, 2 картички за мерач на меморија и 3 индексни картички. Овој производ содржи готова палуба со 54 карти што можете да ја користите за да ја започнете играта веднаш. Содржината на овој производ е иста во која било кутија. Овој производ содржи некои идентични картички.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката