• Новак
Атуро Патека Блејд А Т ЛТ235 85Р 120 116с Лесен Камион Гума

Атуро Патека Блејд А Т ЛТ235 85Р 120 116с Лесен Камион Гума

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Производот е достапен

Ножот За Патека За Гуми Атуро А/Т гума е дизајниран за влечење во сите сезони. Добро функционира и на терен и надвор од патот благодарение на длабоката издржлива шара. Големите блокови на рамената на оваа гума го подобруваат одговорот на управувањето и управувањето, додека тешкиот труп обезбедува извонредна способност и издржливост на носивоста. На калливи, влажни или снежни површини, длабоките шипки го подобруваат држењето додека жлебовите канализираат вода, кашест снег и кал од стапалото за да ја зголемат отпорноста на хидропланирање. Заштитник на раб го штити тркалото од спречување. . Одговара : 1999-2003 Форд Ф-250 Супер Должност Ларијат 2000-02 Доџ Рам 3500 База 1999 Форд Ф-350 Супер Должност Ларијат 1993-97 Форд Ф-350 ХЛТ 1986-93 Доџ В250 База 1993-96 Форд Ф-250 ХЛТ 1987-93 Доџ Д250 база 1986-93 доџ д350 База 1984 Шевролет К20 Скотсдејл 1989-93 Доџ В350 База 1985-86 Шевролет К20 Силверадо 1987 ШЕВРОЛЕТ В20 силверадо 1985-91 Форд Е-350 Еконолин Хл 1985-92 ФОРД ф-250 Хлт Ларијат 1985-86 шевролет К30 Силверадо 1997 Форд Ф-250 Ларијат 1983-86 Шевролет Ц20 Силверадо 1982-83 Шевролет К20 Силверадо 1982-86 шевролет ц30 Силверадо 1984 Шевролет К30 СКОТСДЕЈЛ 1987-88 шевролет Р30 силверадо 1989-91 Шевролет Р3500 Силверадо 1983-84 Форд Ф-250 Хлт И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката