• Новак
Леснотија Машка Блуза Кошула Редовно Вклопување Обични Врвови Мажи Поло Кошула Машки Ленени Кошули Со Копчиња Зелена Л

Леснотија Машка Блуза Кошула Редовно Вклопување Обични Врвови Мажи Поло Кошула Машки Ленени Кошули Со Копчиња Зелена Л

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Производот е достапен

Должина на ракавот : Долго ве Молиме проверете ја табелата со големини претходно . Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете порака До типот на моделот : Печатете Ја .. Летните лабави долги ракави се секојдневен стил, погоден за носење. Големината на овој фустан е точна, наборите и наборите се слоевит дизајн, лесно е да се премине од деловни во секојдневни прилики, кога треба да бидете брзи и точни.€Карактеристики€тенок-фит разгореа стил, предниот преклопен дизајн, u-вратот мал V-вратот, копчето дизајн.●Материјал●Мек, флексибилен, лесен, класичен и квалитетен материјал : Ленсезона : Лето,Пролет ,all ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Дебелина : Стандарден Пол : Менколар : Долги Ракави, Прилики, Оваа камизола е за забава, одмор, плажа, клуб, секојдневно и летно носење.●Совпаѓање на кошули блузите може да се совпаднат со хеланки, тесни фармерки, шорцеви, јога панталони, јакни, кардигани, синџири за џемпери итн.Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Табела Со Големи И Високи Кошули За Мажи : . Големина : М САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 110см/43.31" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 64см/25.20" Должина : 76см/29.92"Големина : Л САД : 14 ЕУ : 44 БИСТА : 116см/45.67" Рамо : 50см/19.69" Ракав : 66см/25.98" Должина : 78см/30.71"Големина : xl сад : 16 еу : 46 биста : 122см/48.03" рамо : 52см/20.47" ракав : 68см/26.77" должина : 80см/31.50"Големина : xxl сад : 18 еу : 48 Биста : 128см/50.39" Рамо : 54см/21.26" ракав : 70см/27.56" Должина : 82см/32.28"големина : Хххл сад : 20 еу : 50 биста : 134см/52.76" рамо : 56см/22.05" ракав : 72СМ/28.35" должина : 84см/33.07" € стил € летните лабави долги ракави се секојдневен Стил, погоден за носење. Големината На Овој Фустан Е Точна, Наборите И Наборите Се Слоевит Дизајн, Лесно Е Да Се Премине Од Деловни Во Секојдневни Прилики, Кога Треба Да Бидете Брзи И Точни. Менс Меѓуножје Кошула. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарение (Целото Мерење во См И Ве Молиме Забележете 1см=0,39 инчи) надолу пижама. Дебелина : Стандардни Машки Високи Кошули. Пол : Мажите Мажи Е Голема И Висока. Сезона : Лето, Пролет, Fall Ракав Боди. Совети за големина - - - ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот или сликите и пронајдете го најдоброто вклопување;Пол : Женски.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката