• Новак
Женска Летна Памучна Ленена Еднобојна Кошула Со Седум Точки Со Ракави V-Лабава Кошула Со Врат

Женска Летна Памучна Ленена Еднобојна Кошула Со Седум Точки Со Ракави V-Лабава Кошула Со Врат

Rating 
DEN 431.84

Достапност
Производот е достапен

Големина : S Биста : 97cm/38.19" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 43cm/16.93" Должина : 70cm/27.56"Големина : М Биста : 102cm/40.16" Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 44cm/17.32" Должина : 71cm/27.95"Големина : L Биста : 107см/42.13" рамо : 49см/19.29" ракав : 45см/17.72" должина : 72см/28.35"големина : xl Биста : 112см/44.09" рамо : 50см/19.69" ракав : 46см/18.11" должина : 73см/28.74"големина : xxl биста : 117см/46.06" рамо : 51см/20.08" ракав : 47см/18.50" должина : 74см/29.13"големина : хххл Биста : 122см/48.03" рамо : 52см/20.47" ракав : 48см/18.90" должина : 75см/29.53"80% Полиестер,10% Спандекс,10% памучен материјал : полиестердизајн : секси в Вратот Чипка Трим туника блузи,мека чипка капа ракав летни маици,задниот дел Рамо Крпеница чипка ткаенина.Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување или Сушење На Линијата : облогата изработена од мека ткаенина од тантела,крпеница висококвалитетна лесна удобна летна ткаенина за маици.лето дише ткаенина лабава фитинг туника врвови.Што добивате : 1xwomen Топсезона : Top/Пролет/Зима/Лето Повод : костуми за секојдневно, дома,излегување,одмор,одмор,забава,работа, секојдневна облека на плажа.Одлично За Fall, Лето и Пролет. за мајка,ќерка, девојки или .Пол : Женска Пригода : Дневно Вклопување : одговара на големината стил : Секојдневен,Моден Овие блузи За жени се лесни, течни и дишат, попријателски за кожата и удобни за носење. Женската блуза може да одговара со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Постојат различни големини достапни за избор, така што воопшто не треба да се грижите за монтирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката