• Новак
Балсфхк Женски Обичен Моден Памук Лен Печатени Женски Кратки Ракави Кошула блузи за жени

Балсфхк Женски Обичен Моден Памук Лен Печатени Женски Кратки Ракави Кошула блузи за жени

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Производот е достапен

Женска Секојдневна Модна Памучна Ленена Печатена Женска Кошула Со Кратки Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Прилика : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темпераментна Должина на Патување : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачување или Сушење На Линија она што го правите,меко,еластично и удобно за носење, Покажете го вашиот најдобар удобен и мек материјал кој се грижи за вас како бебе. +Мек, еластичен и удобен за носење,Покажете го вашиот најдобар удобен и мек материјал грижата за вас како бебе. €Изработени од лесна ткаенина што дише, течна и воопшто не прилепена, мека на допир, удобно е за носење цел ден., убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека.Лесно креирајте убава женска фигура. +Прилика : погоден за одмор, забави, клубови, излети, ноќни патувања, плажи, шопинг, шопинг, одмор, запознавање итн. Совршен за летни излегувања. `+Уникатен дизајн,верувам дека ќе ви се допадне!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката