• Новак
Чарела Женски Обичен Маица Краток Ракав В-Вратот Дуксер Блузи Еднобојна Блуза Бела, Л

Чарела Женски Обичен Маица Краток Ракав В-Вратот Дуксер Блузи Еднобојна Блуза Бела, Л

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Платформа супер добар ранг на податоци 3.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. 4.Овој Лесен, Костум е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Ги врвовите . Информации за производот : . Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : Дома, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц жени врвот. Ви посакувам пријатно шопинг искуство Во Нашите Врвови Продавница Блузи Продавница е посветена на обезбедување на женска облека како врвови Кошули Блузи.Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5-2инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам!Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?А : Ние Сме Азиски Големина, работи помала од нас големина, па ние ќе ви предложиме да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ако не можете да бидете сигурни, тоа ќе биде порелаксирано и удобно. Чарела е една од водечките онлајн продавници со висококвалитетна облека и други модерни додатоци од 2017 година. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн компанија за гардероба ширум светот. Наша цел е да им понудиме на нашите клиенти разновидна најнова и најмодерна облека.Нашата целна публика се жени на возраст од 18-49 години. Нашата Продавница обезбедува многу видови блузи за кошули : како што се женски дуксер со скелет на кошула жени ј2к кошула жолта кошула со долги ракави женски кошули облечени обични машки дуксери фустани со маици за женски женски фланелни кошули. Ние дизајнираме повеќе стилско палто за нашата кралица, исто како : бела кошула женски coови палта женски плус големина палта и јакни волненatот палто жени жени плус големина зимски палта жени fall капут плус големина палто жени зимски капут. Какви Панталони трчаме? Можете да ги најдете како што следува : широки панталони за нозе девојки спортски панталони породилни спортски панталони панталони де вестир пара мујер зелени панталони за жени црни јога панталони за жени плус големина панталони женски карго панталони со џебови. Ако сакате да Земете Состанок или забава, можете да го најдете стилот на фустанот што ви се допаѓа : божиќен фустан девојки падне фустан средновековен фустан фустан за жени виолетова мини фустан мини фустани за жени излегување фустани за жени розова мини фустан.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката