• Новак
фрески долна облека жени жени тренер за половината облека тенок обликувач на телото длабока танга на вратот боди за контрола на стомакот комбинезон врвови беж

фрески долна облека жени жени тренер за половината облека тенок обликувач на телото длабока танга на вратот боди за контрола

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Женска Облека За Обликување На Половината Тенок Обликувач На Телото Секси Длабоко В Танга За Вратот Боди За Контрола На Стомакот Врвови карактеристики : ОБЛИКУВАЧ на ТЕЛОТО на ПОЛОВИНАТА тенок корсет на целото тело има 2 прилагодливи широки еластични ремени, за да го ослободите притисокот на рамената за да се чувствувате поудобно.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Големина : М Биста : 56см/22. Големина : Л Биста : 60см/23.помогне да се подигне биста, покажувајќи ја вашата секси песочен часовник фигура,и тоа е тело обликувач долна облека, совршено може да се крие под вашата дневна облека. Големина : XL Биста : 64cm/25. Секси танга дизајн помага да го подигнете задникот и да ја подобрите вашата природна кривина. УБАВ ТРИМЕР ЗА ПОЛОВИНАТА ТАНГА гаќи нашиот комбинезон за обликување на половината задникот е секси танга дизајн помага да ги направите вашите задници да изгледаат поголеми,посекси и поубави, да ја подобрат вашата природна крива. И тоа е беспрекорно со сите фустани или соодветна облека, мора да има функционални појаси за женските обликувачи на телото! Тоа не само што ќе биде вашиот омилен летен врв, туку и прави одлично боди за долна облека за одржување на добра форма на телото во сите сезони. Боди за Обликување Танга без Грб За Жени делот за меѓуножје За слабеење на долна облека со куки за лесна употреба во бања.Елекот од трико може да ја облече облеката од тркалање нагоре надолу и да го одржува вашето тело потенок под облеката.69 " Колк : 56см/22. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S Биста : 52см/20. Работи одлично со сѐ од, тенки исечени фармерки, здолништа, шорцеви и без линии за гаќи. СЕКСИ V ВРАТОТ ПОЛОВИНАТА ТРЕНЕР БЛУЗИ овој резервоарот врвот обликување е класичен низок V деколте дизајн, покажува вашиот шармантен клучната коска. Дизајн без грб совршен за носење под отворени врвови и фустани.20 " Обликувачи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката