• Новак
Студио Винвуд Студио Флорална и ботаничка wallидна уметност платно „Сини цвеќиња“ флорали - сина, бела боја

Студио Винвуд Студио Флорална и ботаничка wallидна уметност платно „Сини цвеќиња“ флорали - сина, бела боја

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Производот е достапен

Авенија на пистата Авенија цветни и ботанички wallидни уметности платно „Сини цвеќиња“ цвеќиња - сини, бели сини цвеќиња, е вешто изработено традиционално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на природа и цвеќиња со тема на флорали за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката