• Новак
erутуи шарени обоени гел ајлајнер молив пенкало бои ајлајнер сенка за очи молив бисер метален сјај моливи за очи моливи за очи за жени

erутуи шарени обоени гел ајлајнер молив пенкало бои ајлајнер сенка за очи молив бисер метален сјај моливи за очи моливи за очи

Rating 
DEN 119.84

Достапност
Производот е достапен

Шарени Обоени Гел Ајлајнер Молив Пенкало 34 Бои Ајлајнер Сенка За Очи Молив Бисер Металик Сјајот Око Лагер Моливи За Очи За Жени функција : [Шарени ајлајнер] 34 различни бои на ајлајнер, вклучувајќи мат & сјајот & метални и бисерни ефект ајлајнер, супер боја рендерирање може брзо боја. Различни модерни бои за задоволување на вашите различни потреби за шминка. [Мултифункционална употреба] Шарениот ајлајнер може да се користи не само за шминкање на очите, туку и како лагер за усни за усни, или како сенка за очи и молив за веѓи. Овој комплет за ајлајнер во четири во една боја може да ви даде поинакво чувство на употреба. [Сјаен мат ајлајнер] Овој ајлајнер за сенки за очи ви овозможува да користите различна шминка во различни прилики, од млада светла шминка до зрели зачадени очи. Мек и мазен молив за очи може да ви помогне да создадете тродимензионален и убав ајлајнер. [Долготраен] висок развој На бои, многу лесен за нанесување и боја, анти-дамка, силно боење трае цел ден. [Совршен подарок] 34 различни бои на ајлајнер, природна и удобна, кремаста текстура, мазна и размачкана. Погоден за разни прилики, свадби, забави, шопинг итн. Составен од висококвалитетни материјали, може да трае цел ден. Ова ќе биде совршен подарок за вашите пријатели, добри пријатели и семејство. Дизајн на ротација единствениот дизајн на ротација на центарот не само што е удобен, туку и може точно да ја контролира Дозата Класичен проект за дизајн На пенкало. Почетниците можат лесно да ги сфатат предметите со кои е полесно Да се справат Долготраен развој на бојата, природен, па дури и сјаен анти-потење и контрола на маслото, достапни се 34 бои за да ја направат вашата шминка поубава име На Производ : Нето содржина На Ајлајнер : 2g Тежина : 17g Големина : 13x2x2cmpackage Содржина : 1x течен ајлајнер 100% сосема нов и квалитетен. Совршен за употреба, совршен за одржување на опуштено и елегантно расположение. Совршен за секојдневна употреба, компактен и лесен. Ова е најдобриот избор за себе или за пријател. На залиха, брза испорака.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката