• Новак
Коти Скандал Очи Око Лагер, 0. оз

Коти Скандал Очи Око Лагер, 0. оз

Rating 
DEN 95.68

Достапност
Производот е достапен

Римел Скандалејс Водоотпорна Лагер Кол Кајал, 006 Длабоко Сина, 0,04 Унца Течност Унца Ултра мазна и кремаста формула која лесно се лизга на водоотпорна, отпорна на дамки, отпорна на пот, отпорна на топлина, отпорна на влажност за чувствителни очи Долготраен шокантен интензитет на боја со Кол Британија боја Со Висок интензитет инстант влијание на бојата Ултра Мазна И Кремаста Формула Која Лесно Се Лизга На Водоотпорен, Отпорен на Дамки, Отпорен на Пот, Отпорен на Топлина, отпорен на влажност и тестиран дерматолог и офталмолог отпорен на скандали. Безбедно за чувствителни очи. Римел Лондон Бренд. око-облоги Категорија. Материјали за убавина За Жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката