• Новак
Сенка За Очи Неутрална Боја Сенки За Очи Бисерни Сенки За Очи Разновидни Метални Сенки За Очи Со Висок Пигмент Со Различни Текстури Долга Водоотпорна Шминка За Очи

Сенка За Очи Неутрална Боја Сенки За Очи Бисерни Сенки За Очи Разновидни Метални Сенки За Очи Со Висок Пигмент Со Различни Текстури

Rating 
DEN 152.96

Достапност
Производот е достапен

Неутрални 21 Боја Сенки За Очи Бисерни Сенки За Очи Разновидни Метални Сенки За Очи Со Висок Пигмент Со Различни Текстури Долга Водоотпорна Шминка За Очи Карактеристики : Сенка За Очи со едно око : Притисната пудра сенка за очи со различни текстури и разновидни текстурирани сенки за очи со висока хроматичност без летечки прав, вкупно 21 боја се достапни за да изберете.Мазна и : Многу мазна и лесна за мешање, погодна за сите типови кожа. Не-иритирачки. Погоден за сите типови кожа и сите возрасти. Сенките за очи се совршени за корисници или почетници за шминка. Лесна, треперлива сенка за очи која лесно се нанесува и се лизга за веднаш да ја осветли областа околу очите.Издржлив и Водоотпорен : сенката за очи е уникатно формулирана и технологија која ќе ви даде убава шминка за очи која трае 16 часа од утро до вечер. Високо пигментиран, водоотпорен СОВРШЕН ПОДАРОК : Измешајте и бои за сенки За прекрасен изглед Совршен подарок За Денот На Мајката, Денот На Вљубените, Божиќна Услуга : ако имате какви било прашања по добивањето на производот, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуганеутрални 21 Боја Сенки За Очи Бисерни Сенки За Очи Разновидни Метални Сенки За Очи Со Висок Пигмент Со Различни Текстури Долг Водоотпорен Материјал За Шминка За Очи : пластикабојка : како што покажува сликата, (поради разликата Помеѓу Различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате ,ви Благодариме) тежина На Пакетот : 30gpackage големина : 5x5x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) значајни производи за убавина . значајна убавина. вистинска шминка за убавина. направивте будала од смртта со вашата убавина. Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 8-15 дена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката