• Новак
Покривка За Маса, Ткаенина За Трпезариска Маса Во Европски Стил, За Дома

Покривка За Маса, Ткаенина За Трпезариска Маса Во Европски Стил, За Дома

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Производот е достапен

Покривка за маса, Ткаенина За Трпезариска Маса Во Европски Стил, за Домашна Спецификација : R Карактеристики : r r r r r прекрасно знаме на маса посветено на вас кои го сакате животот.Квалитет и издржливост : висококвалитетен полиестер, машинско перење (нежно перење), носење, против брчки, отпорност на топлина.Совршен За секојдневна употреба, забава, празници, угостителство, кафулиња, специјални прилики, вечери, СКАРА и многу повеќе. прилики : rr r Прилично декор За Божиќ, нова година ,денот на Благодарноста r, свадби, вечери, марки настани или други собири. Широко се Користи : Совршен За употреба како крпа за маса,тв капак, микробранова печка,фрижидер и сл.r r r r r R R R R R R Спецификација : r R R Материјал : Полиестерски влакна r R R Големина : 40 x 85 cm / 15.75 x 33.46 инчи (appr. Големина : 60 х 120 см / 23.62 х 47.24 инчи (апр. Големина : 60 х 180 см / 23,62 х 70,87 инчи (апр.(Опционално) R r r R R R R R R R Пакет Листа : r r R r r r r r r r r r r r прекрасно знаме на маса посветено на вас кои го сакате животот. Квалитет и издржливост : висококвалитетен полиестер, машинско перење (нежно перење), носен, против брчки, отпорност на топлина. Совршен за секојдневна употреба, забава, празници, угостителство, кафулиња, специјални вечери, СКАРА и многу повеќе. : Убав декор За Божиќ, нова година ,Денот на Благодарноста, свадби, вечери, марки настани или други собири. Широко користење : Совршен За користење како крпа за маса, тв капак,микробранова печка, фрижидер и сл.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката