• Новак
Амскан Пластични Клипови За Покривање Маса 2.5 Л 1.25 В По

Амскан Пластични Клипови За Покривање Маса 2.5 Л 1.25 В По

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Производот е достапен

Обезбедете ги вашите покривки за маса со овие пластични клипови.Овие пластични клипови доаѓаат 4 во пакување, и секоја од нив е со големина од 2,5" х 1,25". Користете ги овие и заштитете го вашиот дисплеј за храна од ветре, миленичиња и други елементи.• 72 Вкупно Парчиња.* Работи со која било маса и покривка за маса • • 2.5" (ж) х 1.25" (ш).* Исчистете ја пластиката • Овие пластични клипови доаѓаат 4 во пакување, и секоја од нив е со големина од 2,5" х 1,25". Користете ги овие и заштитете го вашиот дисплеј за храна од ветре, миленичиња и други елементи.* Продадени како 18/Пакет. Продадени како 18/Пакет. Вкупно 72 Парчиња. Работи со која било маса и покривка за маса. 2.5 " (ж) х 1.25 "(ш). Чиста пластика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката