• Новак
М10-1. Држачи на завртки за притискање О.Д. Фосфат

М10-1. Држачи на завртки за притискање О.Д. Фосфат

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Производот е достапен

Информации за производот : Количина : 50 Заврши : Надворешен дијаметар на фосфат : 19,8мм Големина на завртката : M10-1.5 Тип : Pushnut се користи за : навојни сврзувачки елементи направени во : China OEM Cross Reference : Car-Pak : 77-4608 CLIP гуштер : 30109 Disco : 9335 BB , 9335 PK GM : 11502759 KIMBALL - MIDWEST : 10336 LAWSON : 83969 NAPA : 6652037 Продавници за продавници : FR9335 W & E : 5918 WURTH : 150159618 50 M10-1.5 Pushnut Bolt Holters 19.8mm O.d. Фосфат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката