• Новак
SIP- Меѓународен комплет за приклучок за компактна моќност за патувања

SIP- Меѓународен комплет за приклучок за компактна моќност за патувања

Rating 
DEN 2559.84

Достапност
Производот е достапен

SIMA SIP-3 SIP-3 INTERNATIONAL Compact Travel Plug Plug Постави овој SIP-3 Меѓународен комплет за приклучок за напојување за напојување е одлична ставка за конвертори и адаптери на напон по намалена цена што не можете да ја пропуштите. Прилагодливи комплети за пронг за САД, Јапонија, Тајван, Карибите Острови, Австралија, Нов Зеланд и Пацифичките острови. Универзален сад за Европа, САД и Австралија. Велика Британија сад за Велика Британија, Хонг Конг и Сингапур. Парчињата се одморат заедно во една, цврста единица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката